691-560-580

Pensjonat dla koni

Stajnia znajduje się w lesie, co przekłada się na piękne tereny do konnych przejażdżek. Na miejscu do dyspozycji pensjonariuszy jest oświetlona ujeżdżalnia z profesjonalnym podłożem, ze ścinkami flizeliny oraz przeszkodami. Boksy posiadają poidła automatyczne, żłoby, podstawki pod lizawki.  

Konie karmione są dwa razy dziennie, istnieje możliwość podawania trzeciego posiłku. Konie wypuszczane są zależnie od warunków atmosferycznych - możliwie na cały dzień. Dla koni nadpobudliwych istnieje opcja zastąpienia owsa wysłodkami buraczanymi, łuską słonecznika lub sieczką. W okresie zimowym konie dokarmiane są dodatkową marchewką. Nasze konie dostają dwa razy w tygodniu mesz z/bez czosnku (wg preferencji). 

Dla chętnych umożliwiamy pozostawienie konia w treningu, jednak za dodatkową opłatą.

Instruktor jazdy konnej jest obecny na miejscu. Dysponujemy usługami dodatkowymi takimi jak: zakładanie i ściąganie derek, ochraniaczy, ocieplaczy stajennych, owijek , lonżowanie, spacery , czyszczenie, a także usługami medycznymi: zakrapianie oczu, oczyszczanie i pielęgnacje ran, podawanie lekarstw, zastrzyków domięśniowych, zmiany opatrunków, wcierki. Nasz pensjonat jest odpowiedni dla koni z problemami oddechowymi - komfort przebywania w pomieszczeniu gwarantują bezpieczne, otwierane i duże okna w każdym boksie, a także drewniana stajnia angielska.                

Boksy sprzątane są codziennie! Latem, po uzgodnieniu oferujemy możliwość pozostawienia konia 24 godziny na zewnątrz. Padoki wyposażone w wiaty ochronne, wymagane dla komfortu i bezpieczeństwa koni w okresie letnim. Zapraszamy do nas zarówno klacze, jak i wałachy, również te do zajeżdżenia,  na rekonwalescencje oraz "emerytów".
Z powodu braku dostatecznych warunków nie przyjmujemy ogierów.

Polecamy własny transport koni, dostępny także  w nagłych przypadkach.

Kontakt

Leśne Ranczo
ul. Kamieńska 
44-238 Przegędza
woj. śląskie - Rybnik

 

tel: 691-560-580
email: sandra.schmidt.bak@gmail.com

 

Galeria

Partnerzy: